אודות

קבוצת נירלט שמה לה למטרה להיות חברת הצבע המובילה בישראל. הובלה עבורנו פירושה איכות המוצרים, השירות והחדשנות בשוק מוצרי הצבע. אנו שואפים להקנות ללקוחותינו עולם אין סופי של אפשרויות בחירה ולכן הבחירה במוצרי נירלט תמיד תהווה את הבחירה הראשונה.
 
קבוצת נירלט מציעה את סל מוצרי התעשייה הרחב ביותר בארץ, הנשען על יכולות הייצור והפיתוח שלה ועל היותה המשווקת הבלעדית בישראל של החברות המובילות בעולם בצבעי תעשייה: המותגים Ameron ו- Sigma מבית Cafco/Promat ,Akzo Nobel ,PPG
ו-Sherwin Williams.
 
לקבוצת נירלט שני מפעלים יצרניים, המפעל הדרומי הממוקם בקיבוץ ניר-עוז בעל יכולות ייצור מתקדמות של צבעים חד-רכיביים ודו-רכיביים, הן על בסיס מים והן על בסיס סולבנט. המפעל השני ממוקם בנתניה ובו מתרכזת פעילות הייצור והייצוא בתחום צבעי האבקות האלקטרוסטטיות. כל מוצרי נירלט מיוצרים בסטנדרטים בינלאומיים, תחת בקרת איכות קפדנית ומאושרים לשימוש בחברות הגדולות והמובילות בארץ.
                                                      
לנירלט כח-אדם איכותי ומקצועי, בעל ניסיון מצטבר רב במתן פתרונות והתאמת מערכות צבע מורכבות, לכל צרכי השוק ועם ניסיון מצטבר של עשרות שנים בצביעת תשתיות מתכת מהגדולות והמורכבות בארץ. כחלק מתפיסת השירות, לנירלט צוות טכני ומסחרי מקצועי, מיומן וזמין בפריסה ארצית. קבוצת נירלט הינה חברה פרטית ובעלת השליטה בה היא חברת אינרום.
 

UI and development by Devsense